دوره آموزشی EPM

 EPM يا Enterprise Project Management، نه يك نرم‌افزار يا سرور، بلكه راه‌حل جامعي براي كنترل و مديريت پروژه‌هاي يك سازمان مي‌باشد. مدیریت پروژه سازمانی یک رشته از رشته های توسعه سازمانی می باشد که سازمان ها را در مدیریت یکپارچه حمایت و آنها را با تغییرات و دگرگونی های محیط همراستا می سازد. در سالهای اخیر با استفاده از تجربیات سازمانها در زمینه های IT مفهوم مدیریت پروژه سازمانی بسیار خاص شده است زیرا به مديران پروژه کمک می کند تا بتوانند پروژه‌هاي سازمان را بصورت متمركزي ايجاد و پيگيري نموده و به سرانجام رسانند. در اين سازمان فرضي، كاربران و منابع مربوطه با مكانيزم‌هاي ساده و كارآمدي مي‌توانند نسبت به فعاليت‌هاي خود مطلع شده، پيشرفت آنها و ساعات كاركرد خود را گزارش داده و نهايتا در بوجود آوردن و استفاده از اطلاعات پروژه، متناسبا سهيم شوند. همچنين مديران سازمان مي‌توانند گزارشات مورد نظر خويش را از اطلاعات سيستم كنترل پروژه سازمان استخراج نموده و آنها را مورد بررسي قرار دهند.

براي ارايه چنين راه‌حل جامعي ، سرور Microsoft Project Server به همراه نرم‌افزار كاربردي Microsoft Project Professional و امكانات تحت وب Project Web Access در قالب گروهي از خانواده نرم‌افزار‌هاي Microsoft Office گرد هم آمده و توسعه پيدا كرده‌اند.

اهداف دوره

هدف از اين دوره ها تربيت افراد متخصصي است که بتوانند،ضمن يادگيري نرم افزارها ( آموزش ایی پی ام EPM ) و تکنيکهاي مديريت و کنترل پروژه، بتوانند به وسيله نرم افزارهاي مديريت پروژه ، پروژه هاي موجود در سازمان خود را برنامه ريزي ، پياده سازي و پيگيري کنند.

مخاطبان دوره

کارشناسان کنترل پروژه

مدیران پروژه  و برنامه ریزان در سازمان

خواندن 5337 دفعه