به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

لایسنس Exchange Reporter Plus

لایسنس Exchange Reporter Plus

معرفی نرم افزار

Exchange Reporter Plus یکی از پرکاربردترین سرویس های نرم افزاری شرکت Manage Engine می باشد، که در شرکت های بزرگ و کوچک و سازمان های متعدد استفاده می شود. Exchange Reporter Plus یک محصول قدرتمند مبتنی بر وب برای نظارت و تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی و ایجاد گزارش های مختلف از سرورهای Microsoft Exchange است. این نرم افزار اساساً سرور Exchange را مورد بررسی قرار می دهد. گزارش هایی در ارتباط با تغییرات در دسترسی‌ها، تلاش‌های غیرمجاز برای ورود به سیستم، ثبت هر گونه فعالیت کاربر بر روی سرور EXCHANGE ارائه نموده و توانایی در ثبت تمام تغییرات مربوط به پایگاه داده Microsoft Exchange را دارا می باشد.

 

لایسنس Exchange Reporter Plus

 

 

ابزارهای گزارش

به عنوان یک مدیر نرم افزار Exchange، باید از همه عوامل و سیاست هایی که Mailboxها از آن متاثر می شوند،  آگاه باشید. با این حال، حجم عظیم اطلاعات موجود در Mailboxها، بررسی اندازه صندوق های پستی، صندوق های پستی غیرفعال و سایر ویژگی ها را دشوار می کند. تکیه بر Native Tools یا PowerShell برای بدست آوردن این آمار می تواند وقت گیر باشد. Exchange Reporter Plus، با گزارشات جامع در مورد ویژگی های صندوق پستی در سرورهای Exchange 2003، 2007، 2010، 2013، 2016 و 2019، کار شما را ساده می کند.

 

لایسنس Exchange Reporter Plus

 

گزارش Mailbox Size

اندازهMailboxها، یک جنبه حیاتی از صندوق های پستی است زیرا مستقیماً با مدیریت منابع در سرور مرتبط است. با لایسنس Exchange Reporter Plus  می توانید:

– تجزیه و تحلیل آمار صندوق پستی همه کاربران

– نظارت بر اندازه و رشد صندوق های پستی.

– اندازه صندوق پست فعلی را با سهمیه اختصاص داده شده مقایسه کنید.

– نرخ رشد صندوق‌های پستی مبادله شده را برای همه سرورها و پایگاه‌های داده نمایش می‌دهد.

 

گزارش Mailbox Status

Exchange Mailbox، مانند سایر منابع سازمان، نیاز به تمیز کردن دوره ای دارد. حذف اجزای ناخواسته آسان است، اما جداسازی آنها خسته کننده است. این کار را با Exchange Reporter Plus انجام دهید. Exchange Reporter Plus اطلاعات مفصلی در مورد وضعیت حساب صندوق های پستی سازمان به شما می دهد. مشاهده اطلاعات مربوط به صندوق های پستی غیرفعال (بر اساس آخرین زمان ورود به سیستم و دفعاتی که آخرین ایمیل ارسال یا دریافت شده است)، صندوق های پست غیرفعال و قطع شده، صندوق های پست منقضی شده و موارد دیگر.

 

گزارش ظرفیت Archive Mailbox

بایگانی کردن یک عمل خوب است زیرا این عمل موجب آزادسازی و ذخیره فضای دیسک می گردد. با این راه حل، می توانید نام بایگانی، اندازه صندوق پستی، سهمیه اختصاص داده شده، سهمیه هشدار بایگانی و غیره را مشاهده کنید. همچنین می توانید مکان آرشیو و وضعیت فرآیند بایگانی (در انتظار / تکمیل شده) را بررسی کنید.

 

تنظیمات عمومی Mailbox

گزارش های عمومی Exchange Reporter Plus اطلاعات اولیه ای را که نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. با این گزارش ها، می توانید:

– همه کاربران فعال صندوق پستی را نشان دهید

– تنظیمات Delivery صندوق پستی را مشاهده کنید.

– نمایش صندوق های پستی پنهان از لیست آدرس Exchange

– صندوق های پستی را پیدا کنید که قواعد و سیاست های Forward-to و Redirect-to بر روی انها فعال هستند.

– بررسی خصوصیات عمومی صندوق پستی ، از جمله Log status، Retention Policy و خط مشی های حفظ.

 

مانیتور نمودن ارتباطات Exchange Mailbox

گزارش های دقیق در مورد اتصالات کاربران به صندوق پستی Exchange، برای ممیزی های میزان موفقیت آمیز بودن اتصالات ضروری است. این گزارش‌ها همچنین در مواردی که نیاز به بررسی یک حادثه امنیتی ، بسیار مفید هستند. علاوه بر این، گزارش‌های اتصال اطلاعاتی درباره الگوهای اتصال کاربر، زمان‌های اوج اتصال، و اینکه کدام سرورها بیشترین میزان اتصالات را مدیریت می‌کنند، ارائه می‌کنند. در صورت عدم آگاهی از این موارد، نمی‌توانید زیرساخت تبادل خود را برای جلوگیری از تأخیر اتصال و مشکلات عملکرد، بهینه نمایید.

 

لایسنس Exchange Reporter Plus

 

 

نظارت و گزارش در مورد اتصالات به صندوق پستی کاربر که از طریق دسترسی OUTLOOK رخ می دهد وقت گیر است. ادمین و کنسول‌های مدیریت Exchange نمی‌توانند به شما در بررسی اطلاعات ورود کاربران یاری نموده و اسکریپت‌های PowerShell فقط استخراج آن اطلاعات را پیچیده‌تر و سخت‌تر می‌کنند.

 

گزارش فعالیت ورود کاربران به Exchange

این گزارش همه ورودهای موفقیت آمیز از صندوق پستی کاربر در سازمان را در یک دوره زمانی فهرست می نماید. تمام جزئیات مانند آدرس‌های ایمیل کاربر، نام‌های صندوق پستی، زمان ورود، نام سرور و نوع ورود را نمایش می‌دهد. مشاهده اطلاعات تفصیلی درباره هر ورود یا یک نمای کلی از تعداد ورودهای موفق برای هر صندوق پستی از طرق لایسنس نرم افزار فوق میسر می گردد.

 

لایسنس Exchange Reporter Plus

 

گزارش دسترسی به Outlook Web Access

این گزارش همه لاگین های صندوق پستی مبتنی بر وب را توسط کاربرانی که گزینه دسترسی به وب OUTLOOK (OWA) را فعال کرده اند،  فهرست می کند. نام کاربری و تعداد ورود به سیستم را برای همه کاربران به همراه نموداری از ده کاربر با موفق ترین ورود به سیستم گزارش داده و آمار دسترسی به صندوق پستی کاربر را برای دوره های زمانی مختلف، مانند امروز، دیروز، این هفته، هفته گذشته، هفت روز گذشته، 30 روز گذشته یا یک دوره زمانی سفارشی نمایش می دهد. گزارش‌ها همچنین با یک فیلتر و گزینه جستجو برای محدود کردن نتایج گزارش یا مشاهده اطلاعات ورود به سیستم یک کاربر خاص بارگذاری می‌شوند. علاوه بر گزارش‌های مبتنی بر ورود به سیستم کاربر، Exchange Reporter Plus همچنین یک بسته گزارش پیش فرض برای انجام ممیزی کامل برای مقرراتی مانند Sox، HIPAA، PCL و GLBA A Breeze ارائه می‌دهد.

 

مزایای لایسنس Exchange Reporter Plus

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس Exchange Reporter Plus را با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). سپس نتیجه اطلاعات وارد شده را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/exchange-reports/

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

ویژگی لایسنس متعبر ارائه شده :

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

– در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

– قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

– ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

– قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

– پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

– دسترسی به آرشیو محصول

 

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engine اینجا کلیک کنید

 

 

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *