به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

لایسنس NetFlow Analyzer

لایسنس NetFlow Analyzer

معرفی نرم افزار

NetFlow Analyzer یک ابزار نظارت بر پهنای باند و تجزیه و تحلیل ترافیک است. این راه حل به مدیران فناوری اطلاعات و مدیران شبکه اجازه می دهد تا بر دستگاه ها، رابط ها، برنامه ها و کاربران موجود در شبکه را نظارت کنند. نرم افزار فوق به شما کمک می کند فعالیت ترافیک شبکه را ردیابی کنید و ناهنجاری های شبکه و پهنای باند را در زمان واقعی تشخیص و حل کنید.

تحلیلگر NetFlow از فناوری جریان، برای نظارت و تجزیه و تحلیل پهنای باند شبکه شما استفاده می کند. نرم افزار NetFlow Analyzer به شما کمک می کند تا با گزارش های سفارشی از کاهش سرعت و تنگناهای پهنای باند جلوگیری کنید و هشدارهای ایمیل/متن مبتنی بر آستانه را برای درک شدت یک مشکل تنظیم کنید. این ابزار تحلیلی با کاربرد آسان، ناهنجاری‌های شبکه و نفوذهای روز صفر را در زمان واقعی شناسایی، تشخیص و برطرف می‌کند و نیازهای پهنای باند آینده شما را بر اساس الگوی روند استفاده، برنامه‌ریزی می‌کند و استفاده از پهنای باند شما را بهینه می‌کند.

با NetFlow Analyzer به نظارت بر پهنای باند و الگوهای استفاده بپردازید

مدیران شبکه باید کارهای زیادی انجام دهند. آنها موظفند نه تنها تمام پهنای باند مصرف شده در شبکه را ردیابی کنند، بلکه باید از سیاست هایی پیروی کنند که دسترسی هموار به برنامه های کاربردی حیاتی تجاری را ممکن می سازد.

استفاده از پهنای باند Real-Time توسط کاربر، دستگاه و برنامه را اندازه گیری کنید

یک مانیتور پهنای باند سازمانی Real-Time می تواند به شما کمک کند تا قبل از اینکه کاربران نهایی تحت تأثیر قرار گیرند، مسائل را به موقع حل کنید. این راه حل، یک ابزار نظارت بر استفاده از پهنای باند مبتنی بر جریان است که به شما امکان می دهد استفاده از پهنای باند شبکه خود را در زمان واقعی نظارت کنید. جریان‌های صادر شده به NetFlow Analyzer به شما کمک می‌کند بفهمید کدام برنامه‌ها بیشترین پهنای باند را مصرف می‌کنند و کدام یک پر ترافیک ترین در شبکه هستند. همچنین می توانید میزان استفاده از پهنای باند شبکه را در یک زمان خاص اندازه گیری کنید.

ایجاد گزارش های سفارشی

NetFlow Analyzer نرم افزار نظارت بر پهنای باند، به شما کمک می کند تا از طریق گزارش های سفارشی، جزئیات استفاده از پهنای باند خاص مانند برنامه ها، آدرس IP، نام میزبان، پروتکل و غیره را جستجو نموده و از تاخیرهای پهنای باند جلوگیری نمایید.

علاوه بر این گزارش‌های پهنای باند، مانیتور پهنای باند NetFlow Analyzer همچنین به کنترل پهنای باند برای محدود کردن مصرف برنامه‌های غیر حیاتی کمک می‌کند. اگرچه ردیابی و مدیریت تمام فعالیت‌ها در شبکه برای هر کسب‌وکاری یک وظیفه مهم است، اما به عنوان یک ابزار پیشرفته نظارت بر استفاده از پهنای باند، NetFlow Analyzer این کار را با نظارت موثر بر استفاده از پهنای باند آسان می‌کند.

 

NetFlow Analyzer

 

این قابلیت راه حل های مجاز برای نظارت بر استفاده از پهنای باند مبتنی بر جریان، به شما کمک می کند:

– استفاده از پهنای باند را با رابط، برنامه و مکالمه اندازه گیری کنید.

– دستگاههایی که دارای ترافیک بالا می باشند، مشخص نمایید.

– برای برنامه ریزی ظرفیت، براساس گزارشات پهنای باند در تاریخ های مشخص.

– اخطارهای فوری بر اساس آستانه در مواقع اضطراری دریافت کنید.

– علت اصلی مشکلات پهنای باند را پیدا کنید و به موقع آنها را حل کنید.

مانیتورینگ پهنای باند شبکه

NetFlow Analyzer ترافیک داده ها را بر اساس برنامه ها، رابط ها، پروتکل ها و میزبان ها دسته بندی می کند تا دید فوری در استفاده از پهنای باند ایجاد کند.

به نمودارهای کاربران شبکه نگاهی بیندازید تا بفهمید چه زمانی پهنای باند شما زیاد است، کدام برنامه ها بیشتر از پهنای باند استفاده می کنند و کدامیک از پهنای باند استفاده می کنند.

تستر کاربر کاربر همچنین می تواند به شما کمک کند مصرف منابع اصلی، اهداف و بحث ها را برای تجزیه و تحلیل دقیق ببینید. با این جزئیات دقیق که از مانیتور پهنای باند شبکه به دست آمده است، حذف خطاهای شبکه و حل مشکل زمان بسیار کمتری نسبت به نرم افزار مانیتورینگ پهنای باند معمولی می برد.

بدانید که بهترین سخنرانان چه کسانی هستند

داشبورد قابل تنظیم NetFlow Analyzer حاوی یک خلاصه ترافیک در زمان واقعی است که با آن می توانید دستگاههای با ترافیک بالا را در شبکه خود شناسایی کنید.این گزارش استفاده از پهنای باند، بینش فوری در مورد حداکثر استفاده از پهنای باند توسط میزبان ها، برنامه ها و تماس ها از طریق یک رابط اختصاصی ارائه می دهد.برای درک عمیق، گزارش‌های نظارت بر پهنای باند، برای هر رابط، الگوهای استفاده از پهنای باند فعلی، متوسط ​​و اوج مصرف، برای هر رابط نمایش می شود.

یک ابزار نظارت بر پهنای باند به شما کمک می کند تا متوجه شوید چه کسی، چه زمانی و چه چیزی از ترافیک شبکه را مصرف نموده و عیب یابی مشکلات پهنای باند را آسان می نماید.

برای نیازهای آینده پهنای باند با مدل های روند استفاده، برنامه ریزی کنید

مانیتورینگ پهنای باند NetFlow Analyzer به شما امکان می‌دهد استفاده از پهنای باند را در طول زمان مشاهده و نظارت کنید. گرایش‌های ردیابی پهنای باند، الگوهای استفاده و روند ترافیک را در یک روز، هفته، ماه یا سال نشان می‌دهد. با  داشتن این نوع گزارش ها، یک مانیتور پهنای باند شبکه شرکتی می تواند به شما کمک کند تا چگونگی استفاده از پهنای باند در شبکه خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا نیاز به افزایش پهنای باند موجود دارید یا خیر.

 

NetFlow Analyzer

 

برای درک شدت یک مشکل، هشدارهای مبتنی بر آستانه تنظیم کنید

NetFlow Analyzer به شما امکان می دهد آستانه هایی را برای استفاده بیش از حد از پهنای باند تعیین کنید و در صورت تجاوز از آستانه، از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع دهد. هشدارهایی ایجاد کنید تا فوراً شکارچیان پهنای باند را بشناسید و سریع عمل کنید. با استفاده از اعلان ها، ابزارهای نظارت بر پهنای باند می توانند به محافظت از شبکه شما در برابر افزایش ناگهانی ترافیک کمک کنند.

گزارش خلاصه استفاده از پهنای باند تلفیقی در NetFlow Analyzer، درصد کل استفاده از پهنای باند را نشان می دهد و آمار دقیق استفاده از پهنای باند را برای یک ارتباط WAN نشان می دهد. با گزارش های قابل تنظیم، می توانید میزان استفاده از پهنای باند هر اتصال کند را بررسی کنید و علت کندی را تعیین کنید. همچنین می‌توانید از این نرم‌افزار نظارت بر پهنای باند، برای بررسی جزئیات میزبان، برنامه یا مکالمه در ساعات اوج استفاده استفاده کنید.

چرا از NetFlow Analyzer برای نظارت بر پهنای باند استفاده کنیم؟

– به شما کمک می کند تا سرعت ترافیک شبکه و استفاده از پهنای باند روزانه خود را با نمودارها و گزارش هایی که به راحتی قابل تنظیم هستند درک کنید.

– پشتیبانی از فناوری هایی مانند Cisco NBAR2، نظارت بر کنترل کننده WLAN، بازرسی بسته عمیق، CBQoS، IP SLA و غیره

– با گزارش های پیشرفته، در زمان عیب یابی صرفه جویی کنید

 

مزایای لایسنس NetFlow Analyzer

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس NetFlow Analyzer را با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). سپس نتیجه اطلاعات وارد شده را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/netflow/

 

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

ویژگی لایسنس NetFlow Analyzer متعبر ارائه شده :

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

– در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

– قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

– ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

– قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

– پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

– دسترسی به آرشیو محصول

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engine اینجا کلیک کنید

لایسنس NetFlow Analyzer

 

 

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *