به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com
مدیریت پروژه های سازمانی

آموزش EPM مایکروسافت

(ایی پی ام) نه یک نرم‌افزار یا سرور نیست، بلکه راه‌حل جامعی برای کنترل و مدیریت پروژه‌های یک سازمان می‌باشد. سازمان شما با پیاده سازی این سامانه و آموزش های مرتبط می توان در یک مدیریت یکپارچه پروژه ها را،  مدیریت نمایید. این امر به مدیران پروژه شما کمک می کند تا بتوانند پروژه‌های سازمان را بصورت متمرکز مدیریت کند.

آموزش مدیریت سازمانی مایکروسافت

آموزش بعد از فاز پیاده سازی به  کاربران و منابع مربوطه با ایجاد مکانیزم‌های ساده و کارآمد کمک می کند. تا نسبت به فعالیت‌های خود و به روزرسانی آن اقدام کننند.و امکان ثبت پیشرفت کاری و ساعات کارکرد خود را دارد و نهایتا در بوجود آوردن و استفاده از اطلاعات پروژه سهیم شوند.
مدیران سازمان می‌توانند گزارشات مورد نظر خویش را از اطلاعات سیستم کنترل پروژه سازمان استخراج کنند و آنها را مورد بررسی قرار دهند.

Microsoft Project Server

برای ارایه چنین راه‌حل جامعی ، سرور Microsoft Project Server به همراه نرم‌افزار کاربردی Microsoft Project Professional و امکانات تحت وب Project Web Access در قالب گروهی از خانواده نرم‌افزار‌های Microsoft Office گرد هم آمده و توسعه پیدا کرده‌اند.

اهداف دوره آموزش EPM مایکروسافت

 

این دوره به شما به عنوان افراد متخصص کمک می کند که بتوانید، ضمن یادگیری نرم افزارها ( آموزش EPM مایکروسافت ) و تکنیکهای مدیریت و کنترل پروژه، به وسیله نرم افزارهای مدیریت پروژه ، پروژه های موجود در سازمان خود را برنامه ریزی ، پیاده سازی و پیگیری کنید.

مخاطبان دوره آموزش EPM مایکروسافت

 – کارشناسان کنترل پروژه

 – مدیران پروژه  و برنامه ریزان در سازمان

 شرکت سیمیا تدبیر آرین آماده برگزاری انواع دوره آموزشی در زمینه  کنترل پروژه / پیاده سازی Epm / نرم افزار MSP  و …  می باشد

برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.
لیست پروژه های انجام شده شرکت سیمیا تدبیر آرین
 
 

مشاهده روزنامه رسمی شرکت سیمیا تدبیر آرین