به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

بعد از اینکه سامانه های نرم افزاری مانند سامانه مدیریت پروژه سازمانی که بر بستر شیرپوینت پیاده سازی شده است به بهره برداری رسید از چند منظر نیازمند نگهداری می باشد که می توان به نیازمندیهای کاربران و به روزرسانی زیرساخت شامل نصب سرویس پکها و سرویس های دیگر می رسد، تا در  هر لحظه تغییراتی را که مد نظر نرم افزار از سوی کاربر درخواست می شود یا مشکلی غیرقابل پیش بینی در سرویس دهی نرم افزار روبه رو می شود را برطرف نماید.

بخش پشتیبانی  شرکت سیمیا تدبیر  آرین ،  از سالهای اولیه تاسیس با هدف خدمت رسانی و گسترش خدمات در صنعت مدیریت پروژه ، شروع به فعالیت می کند و همواره در جهت افزایش رضایت مندی مشـتری و پایـبندی به اصول اخلاق حرفه ای تلاش می نماید و با این دیدگاه که همیشه بهترین ها اولین می مانند به کار خود ادامه میدهد.

پشتیبانی شرکت سیمیا تدبیر آرین

 

خدمات پشتیبانی محصولات و خدمات شرکت سیمیا تدبیر آرین شامل و نه محدود به موارد ذیل می باشد:

1-توسعه در محیط شیرپوینت سرور / پراجکت سرور

2-تولید انواع وب پارت

3-تولید انواع داشبوردهای مدیریتی

4-خدمات پس از فروش فرم ساز / فارسی ساز / نینتکس / ماژول همگام ساز / کارتابل

5-نگهداری شیرپوینت سرور / پراجکت سرور

در صورت هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید

روشهای ارائه خدمات واحد پشتیبانی:

واحد پشتیبانی شرکت سیمیا تدبیر آرین از سه طریق با شما مشتری گرامی همکاری می نماید که شامل :

پشتیبانی حضوری: چنانچه امکان اتصال از راه دور به سامانه شما مقدور نباشد کارشناسان از طریق مراجعه حضوری نسبت به ارئه خدمات در محل کارفرما حاضر می شوند

پشتیبانی از طریق راه دور (ریموت) : در این روش هزینه ارائه خدمات کمتر و با کیفیت بالایی انجام می گردد.

مشاوره تخصصی: چنانچه برای انتخاب نوع سرویس پشتیبانی و نیازمندهای هر کدام بر اساس فارم خود دچار تردید هستید می توانید با دریافت مشاوره تخصصی نسبت به انتخاب سرویس اشاره شده در بالا اقدام نمایید.

دقت داشته باشید اطلاعات درخواستی در سامانه تیکت باید کامل پر شود در صورت نیاز به بارگذاری فایل آن را پیوست نموده و کلید ارسال تیکت را انتخاب کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت درخواست مربوطه را بررسی کرده و زمان سرویس دهی را مشخص می نمایند. شرکت سیمیا تدبیر آرین کلیه درخواست ها را محرمانه نگهداری می کند. جواب درخواست بصورت ایمیل به آدرس شخص درخواست کننده ارسال می گردد.

مشاهده روزنامه رسمی شرکت سیمیا تدبیر آرین

درخواست تیکت

    در صورت نیاز فایل را پیوست کنید.