به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

لایسنس Patch Manager Plus

لایسنس Patch Manager Plus

معرفی نرم افزار

پس از نصب موفقیت آمیز Manage Engine Patch Manager Plus ، ابتدا باید رایانه ای را که می خواهید کنترل نمایید، می بایست مشخص نمود. بخشی در نرم افزار Patch Manager وجود دارد که با استفاده از آن می توانید رایانه هایی را که می خواهید نظارت کنید اضافه یا حذف کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام رایانه های موجود در یک شبکه را کنترل کنید. این رایانه ممکن است در یک شبکه محلی یا کشور دیگری باشد. این نرم افزار می تواند به طور خودکار نسبت به جزئیات رایانه های اضافه شده / حذف شده از لیست فعال در تنظیمات فهرست خود واکنش نشان دهد. برای اینکه بتوانید سیستم خود را با Patchهایی که هر روز منتشر می شود همگام سازی کنید ، باید از یک سیستم مدیریت خودکار Patch استفاده کنید. Manage Engine Patch Manager یک سیستم مدیریت پچ کاملاً خودکار برای ویندوز ، مک ، لینوکس و سایر برنامه ها ارائه می دهد.

 

ابزار Patch Management

استفاده از Manage Engine Patch Manager و مجوزهای آن ، ویژگی های خاصی را در فرآیند مدیریت سیستم ها و مدیریت شبکه به مدیران سازمان ها و شرکت ها ارائه می دهد. برخی از این ویژگی ها به شرح زیر است

– زمانبندی استقرار Patch

– شما می توانید به روزرسانی خودکار را غیرفعال کنید

– استقرار خودکار Patch

– وجود خط مشی سلامت سیستم

– دارای یک پایگاه داده آسیب پذیری به روز شده

– مدیریت وصله ها با استفاده از برنامه های تلفن همراه

– امکان رد کردن وصله ها برای برخی از برنامه ها

– امکان استفاده از نرم افزار دوره ای اسکن Patch

– نرم افزار به روز رسانی آنتی ویروس به طور خودکار

– امکان آزمایش خودکار و تأیید قبل از استفاده

 

Patch Manager Plus

 

زمانبندی استقرار Patch

اگر مدیران شبکه می خواهند از پهنای باند و مشکلات در دسترس بودن سیستم جلوگیری کنند ، می توانند خط مشی استقرار را برای برنامه ریزی نصب پچ برای هر زمان مناسب روز و شب پیکربندی کنند. در خط مشی استقرار ، حتی می توانید هفته و روز خاصی را که باید در آن استقرار پچ انجام شود ، فاصله بین نصب Patchها و خط مشی راه اندازی مجدد  رایانه ها پیکربندی کنید. همچنین می توانید به کاربر اجازه دهید برنامه استقرار را لغو کند.

غیرفعال کردن به روزرسانی خودکار

مشتریان می توانند از Manage Engine Patch Manager برای فعال یا غیرفعال کردن به روزرسانی خودکار در شبکه خود استفاده کنند. به روزرسانی های خودکار را می توان تنها با چند کلیک ساده خاموش کرد. این به شما امکان می دهد کنترل کاملی بر روی بروزرسانی های نصب شده در شبکه داشته باشید.

نصب خودکار Patch

با استفاده از نرم افزار Manage Engine Patch Manager امکان نصب بطور خودکار Patch در هر مرحله از فعالیت وجود دارد. این می تواند باعث صرفه جویی در وقت ، منابع و تلاش شود. با استفاده از این ویژگی ، می توانید Patch Deployment را در هر زمان اعمال کنید. شما فقط باید یک بار مراحل تنظیم مجدد را برنامه ریزی کنید و دفعه دیگر ، کل مراحل به صورت خودکار و در زمان تعیین شده انجام می شود.

System Health Policy

Manage Engine Patch Manager به شما امکان می دهد وضعیت سلامت سیستم ها را بررسی نموده و آنها را طبقه بندی کنید. به این ترتیب می توانید تعداد Patchهای گمشده موجود در سیستم را در دسته های مختلف طبقه بندی کنید: سالم ، آسیب پذیر و بسیار آسیب پذیر. این ویژگی به شما کمک می کند تا تجهیزات موجود در شبکه را که نیاز به توجه ویژه و فوری دارند شناسایی کنید و آنها را با استفاده از برنامه های تلفن همراه با این برنامه مدیریت کنید.

 مدیریت وصله ها از طریق برنامه های موبایل

می توانید وصله ها و مجوزهای نرم افزاری را با تلفن همراه خود حتی در حین حرکت مدیریت کنید. می توانید تکه های نرم افزاری را فقط با چند کلیک روی صفحه تلفن نصب کنید. با استفاده از این برنامه تلفن همراه ، حتی می توان وصله ها را تأیید یا رد کرد ، گزارش های دقیق ، اسکن پچ و موارد دیگر را دریافت کرد.

مدیریت پچ چگونه کار می کند؟

روند بارگیری ، شناسایی ، آزمایش ، تأیید و نصب وصله های جدید یا مفقود شده ، فرآیند مدیریت Patch نامیده می شود. این فرآیند برای همه سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی در یک شبکه قابل انجام است. داشتن این نوع مدیریت نیاز به اطلاعات دقیق در مورد Patch هایی دارد که از طریق تجهیزات در شبکه اجرا می شوند. برای مدیران شبکه بسیار مهم است که بتوانند تجهیزات شبکه را به سیستمهای آسیب پذیر ، بسیار پر فشار و سالم طبقه بندی کنند. با استفاده از Manage Engine Patch Manager و مجوزهای آن ، می توانید این دسته ها را در یک مرور کلی مشاهده کنید. این برنامه در نهایت به شناسایی سیستمهایی که نیاز به توجه دارند و بسیار قابل استفاده در برابر نفوذ هستند کمک می کند تا اقدامات لازم برای محافظت از شبکه در برابر حملات سایبری انجام شود.

اهمیت Patch Management

در سالهای اخیر ، جرایم سایبری به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، و هکرها روشهای جدیدی برای بهره برداری از آسیب پذیری های شبکه پیدا کرده اند. یکی از متداول ترین راه های نفوذ به شبکه شرکت ها و سازمان ها ، سیستم های غیرمستقیم است. هر بار که یک پچ امنیتی توسط یک شرکت بزرگ ضد جاسوسی و نرم افزاری منتشر می شود ، مهاجمان از آسیب پذیری جدیدی آگاه می شوند که می تواند برای شبکه هایی با سیستم های بدون استفاده بسیار خطرناک باشد. طبق آخرین تخمین ها ، حدود 60 ٪ سازمان ها و شرکت ها برای جلوگیری از نفوذ هکرها به سیستم های خود ، مقدمات خاصی را اتخاذ نکرده اند. بنابراین می توان گفت دسترسی به چنین شبکه های آسیب پذیر برای هکرها بسیار آسان است. به همین دلیل سازمان ها و شرکت ها برای محافظت از شبکه ها ، تجهیزات و اطلاعات حیاتی خود در برابر حملات سایبری ، به یک نرم افزار مدیریت پچ دارای مجوز کارآمد مانند Manage Engine Patch Manager Plus نیاز دارند.

 

Patch Manager Plus

 

مزایای لایسنس Patch Manager Plus

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس Patch Manager Plus را با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). سپس نتیجه اطلاعات وارد شده را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/patch-management/

 

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

ویژگی لایسنس Patch Manager Plus  متعبر ارائه شده :

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

– در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

– قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

– ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

– قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

– پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

– دسترسی به آرشیو محصول

 

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engine اینجا کلیک کنید

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *