به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

لایسنس Endpoint Central

.

لایسنس Endpoint Central

Endpoint Central (که قبلاً Desktop Central بود) یک راه حل امنیتی و مدیریت متمرکز یکپارچه است که به مدیریت سرورها، لپ تاپ ها، رایانه های رومیزی، تلفن های هوشمند و تبلت ها از یک مکان مرکزی کمک می کند. نرم افزار فوق یک نرم افزار مدرن از مدیریت دسکتاپ می باشد که می تواند بر اساس نیازهای سازمانی تنظیم و گسترده گردد.

Endpoint Central سرویس مدیریت دسکتاپ را نسبت به Desktop Central را تقویت نموده و با توجه به ابزارهای پیشرفته در این زمینه، امکانات متناسب و بیشتری را ارائه می دهد. از طریق روال های منظم مدیریت در این نرم افزار می توانید نصب وصله ها، استقرار نرم افزار، Imageگیری و استقرار سیستم عامل را خودکار کنید.

علاوه بر این امکان بررسی لایسنس های نرم افزارها ، ماینتور میزان مصرف کاربران ، مدیریت دسترسی به USB کاربران و کنترل دسکتاپ های کاربران و … را در اختیار شما قرار خواهد داد. نرم افزار Endpoint Central همانند Desktop Central از سیستم عامل های مختلف نظیر ویندوز ، Mac ، لینوکس پیشتیبانی می کند.

امکان Deploy

با بهره مندی از این نرم افزار،  امکان Deploy  پالیسی ها  و اعمال تغییرات مختلف و ساختن پروفایل برای کاربران سیار از جمله تنظیمات WIFI ، VPN ، تنظیمات ایمیل کاربران و .. را در اختیار شما قرار خواهد گرفت. امکان محدود کردن کاربران برای  نصب برنامه ، استفاده از دوربین ، مرورگرها و همچنین امن کردن تمامی تجهیزات موجود با فعال کردن پسورد بر روی آن ها از امکانات مفیدی و مورد نیاز مدیران IT سازمان ها می باشد . علاوه بر این امکان مدیریت تمامی تجهیزاتی که دارای سیستم عامل IOS ، Android ، Windows Smartphone می باشد، از طریق کسنولی یکپارچه میسر می گردد.

چرا باید از Endpoint Central  استفاده کنیم :

Patch Management

شبکه خود را از طریق نصب Patch های امنیتی بصورت خودکار روی سیستم عامل های ویندوز ، Mac ولینوکس و برنامه های جانبی دیگر ایمن نمایید. با توجه به تعداد زیاد تولید انتشار وصله ها در هر روز، به یک نرم افزار مدیریت  Patch  موثر نیاز دارید. Endpoint Central یک راه حل مدیریت پچ کاملاً خودکار برای ویندوز، مک، لینوکس و برنامه های third party ارائه می دهد (لیست کامل برنامه های پشتیبانی شده را در اینجا مشاهده کنید). ویژگی ها و قابلیت های برنامه، کنترل دقیقی بر کل فرآیند مدیریت Patch به شما داده و امکان نگه داری ایمن از Endpoint ها را میسر می سازد.

 

 Desktop Central

 

 Software Deployment

برنامه های مورد نظر خود را با چند کلیک ساده و  با استفاده از 4500 نمونه از پیش تعریفی بر روی سیستک عامل کاربران نصب کنید. استقرار نرم‌افزار برای همه ماشین‌های موجود در یک شبکه می‌تواند برای مدیران فناوری اطلاعات، به‌ویژه در شرکت‌های بزرگ، کاری دلهره‌آور باشد. با توجه به تعداد روزافزون کلاینت ها و Endpointها، عرضه نرم افزار در سراسر سازمان ها به یک چالش واقعی تبدیل شده است. Endpoint Central به شما امکان می دهد بدون دخالت کاربر، بسته های نرم افزاری را در تمام رایانه های شبکه خود در سراسر ویندوز، مک و لینوکس از طریق کنسول مرکزی توزیع نمایید.

 

 Desktop Central

 

Mobile Device Management

شما می توانید به سادگی دستگاه های موبایل را  از طریق پنل Mobile Device Management مدیریت ، امن سازی کنید. با افزایش تعداد دستگاه های تلفن همراه در دنیای شرکت ها، شما به ابزاری برای بررسی دقیق هر دستگاه تلفن همراهی که به منابع شرکت شما دسترسی دارد،  نیاز دارید. Endpoint Central، نرم افزار Central Endpoint پرچمدار مدیریت ساده دسکتاپ و دستگاه تلفن همراه می باشد. نرم افزار فوق یک کنسول یکپارچه برای مدیریت ایمن دستگاه های موبایل همراه با ساده سازی مدیریت لپ تاپ های ویندوز 10، دستگاه های مک با قابلیت های مدیریت مدرن گسترده،  ارائه می دهد.

 

 Desktop Central

 

  Endpoint Security

امن کردن سیستم کاربران با استفاده از اسکن مرتب آسیب پذیری ها ، ماینتور مرورگر کابران ، مانیتور برنامه های نصب شده بر روی هم سیستم و دیوایس موجود در شبکه شم،  به امن کردن کاربران در شبکه کمک خواهد کرد. این روزها، چالش اصلی سازمان های در حال رشد، افزایش تعداد نقاط پایانی است. با افزایش شدید نقاط پایانی، آنتی ویروس های سنتی، اسکن فایل ها و راه حل های امنیتی با حفره های امنیتی که این دستگاه ها برای شبکه ایجاد می کنند، مطابقت ندارند.

.

در مطالعه ای که توسط CISO MAG انجام شد، نزدیک به 37 درصد از پاسخ دهندگان از هیچ نوع راه حل حفاظت Endpoint استفاده نکردند یا فقط در حال ارزیابی راه حل های امنیتی بالقوه بودند. در همین مطالعه حدود 33 درصد گفتند که بزرگترین چالش آنها با راه حل های امنیتی Endpoint، پیچیدگی آن در استقرار، مدیریت و استفاده است. داشبوردهای متعدد، عامل ها و فرآیندهای امنیتی پیچیده اغلب باعث سردرگمی می شوند تا اینکه به امنیت شبکه کمک کنند. برای جلوگیری از دردسر ناشی از چندین راه حل امنیتی، Endpoint Central اکنون با ویژگی های Endpoint Security ارائه می شود.

Endpoint Central مجهز به ویژگی‌های Endpoint Security، امنیت و مدیریت تمام نقاط پایانی در شبکه شما را انجام می‌دهد. با اضافه شدن به Endpoint Central، شما از پنج جنبه مزایای ترکیبی Endpoint Security برخوردار خواهید شد: مدیریت آسیب پذیری، امنیت مرورگر، کنترل دستگاه، کنترل برنامه و مدیریت BitLocker.

 

 

OS Imaging & Deployment

Endpoint Central بصورت خودکار با Image و Deploy سیستم عامل های شما به همراه برنامه های انتخابی و درایورها به کمک شما می آید. OS imaging و استقرار سیستم عامل بخش مهمی از مدیریت فناوری اطلاعات است، اما این کار همچنین می تواند خسته کننده و زمان بر باشد. با ویژگی  OS imaging و استقرار سیستم عامل در Endpoint Central، می‌توانید OS imaging و استقرار را به‌طور خودکار انجام دهید، در زمان و صرفه‌جویی نموده و همچنین خطاهای احتمالی ناشی از استقرار دستی سیستم‌عامل‌ها، درایورها و پیکربندی‌ها را حذف نمایید. مدیران می توانند Image نسخه های مختلف سیستم عامل را ایجاد نموده و آنها را برای استقرار سفارشی نموده و Imageها را مستقیماً از کنسول محصول در یک سیستم جدید مستقر نمایند.

 

 

IT Asset Management

با استفاده از این نرم افزار امکان مانیتور کردن نرم افزار ، سخت افزار در سازمان و همچنین تاریخ اتمام اعتبار لایسنس ها و همچنین گارانتی به سادگی در اختیار شما قرار می گیرد. نرم افزار IT Asset Management برنامه ای است که دارایی های فناوری اطلاعات موجود در یک شبکه را مدیریت و نظارت می کند. با کمک راه‌حل‌های مدیریت دارایی فناوری اطلاعات، می‌توان یک دارایی را برای تمام مدت آن در سازمان ردیابی کرد. با استفاده از نرم افزار مدیریت دارایی فناوری اطلاعات (ITAM)، می توانید دارایی های سخت افزاری و نرم افزاری شبکه خود را در هر مکان و هر زمان از لپ تاپ یا تلفن همراه خود مدیریت کنید.

 

 Desktop Central

 

 

Remote Control

قابلیت فوق این امکان را به شما می دهد که به رفع مشکل یک کاربر با استفاده از قابلیت Multi-User بپردازید و همچنین امکان ارسال فایل ، ضبط عملیات انجامی را به شما خواهد داد. ویژگی مدیریت اتصال از راه دور Endpoint Central به مدیران این امکان را می دهد که به دسکتاپ های راه دور در LAN و WAN متصل و کنترل نمایند. این یک ابزار مبتنی بر وب است که دسترسی را از هر نقطه در شبکه محلی بدون نیاز به هیچ کلاینت بومی امکان پذیر می کند. سیستم های موجود در WAN از طریق VPN یا اینترنت قابل دسترسی هستند. نرم افزار فوق گزینه های پیشرفته زیر را برای اشتراک گذاری دسکتاپ ارائه می دهد:

– Web based remote control

– Protects user privacy

– Remote file transfer

– Multi-monitor support

– Recording remote sessions

– Integrated chat

– Control a user session

 

 Desktop Central

 

Modern Management

با استفاده از قابلیت Unify Endpoint Management امکان مدیریت ساده دستگاه های موبایل و همچنین دستگاه هایی که دارای ویندوز ۱۰ می باشند را به سادگی خواهید داشت. با پذیرش گسترده فناوری در صنعت، یک روند نوظهور برای مدیریت مدرن وجود دارد، زیرا تجربه مدیریت دستگاه را ساده نموده و با مدیریت انواع دستگاه ها از نظر سیستم عامل در یک فضای کاربری، فضای کاری انعطاف پذیر ایجاد می کند.

اصطلاح مدیریت دستگاه های مدرن به استراتژی کاربران و دستگاه هایی که از قدرت فناوری های مدرن استفاده می کنند اشاره دارد. مدیریت دسک‌تاپ مدرن،  شیوه مدیریت لپ‌تاپ‌ها، رایانه‌های رومیزی و دستگاه‌های تلفن همراه و عملیات سنتی مانند مدیریت دارایی، استقرار نرم‌افزار و وصله‌ها، ممیزی نرم‌افزار، ایمن‌سازی برنامه‌ها و غیره را از یک رابط کاربری ساده و منعطف فراهم می نماید.

مدیریت مدرن فرآیند اجرای استراتژی ها برای مدیریت Endpointها به روشی منسجم و یکپارچه، بدون به خطر انداختن امنیت آنها می باشد. این یک رویکرد جامع برای مدیریت آسان دستگاه ها می باشد.

 

 Desktop Central

 

 

Configurations

با بیش از ۲۵ تنظیمات از پیش تعیین شده شامل : Power Management ، USB Device Management ، پالیسی های امنیتی و …. مدیریت دسترسی کاربران را از قبل برای شما آسان تر خواهد کرد. بیش از 30 پیکربندی از پیش تعریف، به مدیران کمک می کند تا برنامه های ویندوز، تنظیمات سیستم، تنظیمات دسکتاپ و سیاست های امنیتی را مدیریت کنیم.تنظیمات اعمالی در هنگام ورود کاربر یا راه اندازی رایانه عمل می کنند.  تنظیمات فوق در لایه های ذیل طبقه بندی می گردند:

– Desktop configurations

– Computer configurations

– Application configurations

– Security configurations

 

 سیستم عامل های پشتیبانی شده:

 

 Desktop Central

مزایای لایسنس Endpoint Central

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس Endpoint Central را با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). نتیجه اطلاعات را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/desktop-central/

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

مزایای لایسنس Manage Engine Desktop Central ارائه شده

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

-در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

-قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

-ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

-قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

-پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

-دسترسی به آرشیو محصول

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس مورد نظرتان با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engine اینجا کلیک کنید.

 

 

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *