به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

لایسنس Event Log Analyzer

لایسنس Event Log Analyzer

معرفی نرم افزار

زیرساخت فناوری اطلاعات شرکت شما هر روز حجم عظیمی از اطلاعات  را تولید می نماید. این اطلاعات تولید شده توسط ماشین، حاوی اطلاعات حیاتی است. بینش‌های امنیتی شبکه را در مورد رفتار کاربر، ناهنجاری‌های شبکه، خرابی سیستم، نقض خط‌مشی، تهدیدات داخلی، مقررات انطباق، و غیره ارائه می‌دهد. با این حال، ابزار تجزیه و تحلیل ورود به سیستم می تواند زمان بر باشد. Manage Engine Event Log Analyzer مقرون به صرفه ترین نرم افزار اطلاعات امنیتی و مدیریت رویداد (SIEM) در بازار است.

با این راهکار، می توانید کل فرآیند مدیریت لاگ های تولید شده توسط ماشین را با جمع آوری، تجزیه و تحلیل، همبستگی، جستجو، گزارش و بایگانی از یک کنسول مرکزی خودکار کنید. این نرم افزار به نظارت بر یکپارچگی فایل، انجام تحقیقات قانونی گزارش، نظارت بر کاربران Admin و پیروی از نهادهای نظارتی مختلف کمک می کند. این کار را با تجزیه و تحلیل گزارش ها انجام می دهد. این نرم‌افزار مفید می‌تواند گزارش‌های مختلفی مانند گزارش‌های فعالیت کاربر، گزارش‌های روند تاریخی و موارد دیگر را تولید کند.

مدیریت لاگ سرور

سرورها هسته زیرساخت فناوری اطلاعات هستند و اغلب در معرض خطرات بزرگی هستند، در واقع اغلب تصور می شود که سرورها توسط لایه فایروال پوشانده شده اند.

اما حقیقت این است که آنها آسیب پذیر هستند و نیاز به تدابیر امنیتی دارند. نگرانی اصلی، منبع تهدید است. این منبع می تواند هکری باشد که به عنوان یک خودی مبدل شده و مرتکب نقض های امنیتی شده است.

یک کارمند ناراضی می تواند کل شبکه را به یکباره خراب کند و به سرعت اقتصاد شما را از بین ببرد. کاربران از راه دور می توانند همان تهدیداتی را ایجاد کنند که کاربران داخلی ایجاد می کنند. دلایل می تواند امنیت ناکافی و فقدان اقدامات نظارتی برای دستگاه های شبکه راه دور آنها باشد. مهم است که مراقب افراد بد، سارقان اطلاعات و عادات کاری آنها باشید.

بدترین موارد این گونه سرقت ها عبارتند از: سرقت یا دستکاری فایل های خاص، محرمانه یا داده های محرمانه مضر، سوء مدیریت رمز عبور، تعریف وب سایت ها و در نهایت ایجاد مزاحمت. موارد فوق می تواند بر درآمد، اعتبار شرکت و مجازات های قانونی تأثیر  گذارد.

قض ایمنی سرور، کارمند و اطلاعات، نیازمند یک راه حل نظارت مستمر و قابل اعتماد است. سرمایه گذاری در Event log Analyzer و جلوگیری از مشکلات امنیتی سرورها بهتر از تعمیر تخریب و هزینه روش های بازیابی اطلاعات است.

 

Event Log Analyzer

 

Event Log Analyzer نرم افزار مانیتورینگ و مدیریت سرور

نقش Event Log Analyzer  در سازمان شما:

– نظارت بر عملکرد سرور 24/7

– به برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت سرور کمک می کند

– گزارش های سرور را برای عیب یابی آسان ثبت می کند

– این راهکار به طور مداوم فعالیت سرور را نظارت و شناسایی می کند

– تجزیه و تحلیل گزارش روی سیستم عامل های مختلف: ویندوز، لینوکس، سولاریس و سایر سیستم های یونیکس را انجام می دهد

– قبل از وقوع خرابی سرور، در مورد تهدیدها و مشکلات احتمالی برای عیب‌یابی، به سرپرست بررسی و هشدار می‌دهد.

VMware Log Management with Event Log Analyzer

همانطور که سازمان‌ها فضای محاسباتی خود را مجازی می‌کنند، نظارت بر لاگ‌های محیط‌های مجازی، بخش بزرگی از مدیریت گزارش را به خود اختصاص می‌دهد. علاوه بر تضمین امنیت شبکه، نظارت بر گزارش‌های VM به مدیریت ابزارهای مجازی نیز کمک می‌کند که یکی از پیچیده‌ترین کارها محسوب می‌شود. علاوه بر محافظت در برابر تهدیدات امنیتی با جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل، بررسی و بایگانی گزارش‌های VM، مدیریت گزارش‌های VM نیز به شما کمک می‌کند.

– میزان استفاده و سلامت منابع VM را بررسی می نماید

– عیب یابی مشکلات تخصیص منابع

– برنامه ریزی و مدیریت منابع VM

– علت اصلی در دسترس نبودن ماشین مجازی را شناسایی کنید

نظارت بر لاگ های محیط مجازی دارای مزایا و همچنین چالش هایی است. ناهمگونی منابع در زیرساخت مجازی جمع آوری و بررسی لاگ ها را پیچیده می کند.

تجزیه و تحلیل رویداد، نظارت بر گزارش زیرساخت مجازی را با جمع آوری، عادی سازی، تجزیه و تحلیل، نظارت، و بایگانی گزارش های ماشین مجازی، ایجاد گزارش های خارج از جعبه و هشدار در مورد فعالیت های مشکوک، ساده می کند.

مانیتورینگ جامع محیط مجازی با Event Log Analyzer

محبوب ترین پلتفرم مجازی که امروزه توسط مشاغل ترجیح داده می شود VMware است. Event Log Analyzer تمام اجزای VMware را از دستگاه‌های ESXi تا سرورهای vCenter نظارت می‌کند.

ESXi device monitoring

این راه حل دارای مجوز به طور خودکار گزارش های دستگاه ESXi را از طریق سرور syslog خود بدون هیچ گونه تنظیماتی برای پیکربندی دریافت می کند. سپس این راه‌حل گزارش‌ها و هشدارهای خارج از جعبه را در مورد ورود مهمان، ایجاد VM، حذف‌ها و تغییرات وضعیت ایجاد می‌کند و بینشی در مورد فعالیت کاربر و منابع مدیریتی ارائه می‌دهد.

Monitoring vCenter Server

اگرچه نظارت بر دستگاه‌های ESXi اطلاعات وضعیت را برای ماشین‌های مجازی جداگانه فراهم می‌کند، شما باید سرور vCenter را برای مشاهده کامل تمام اقداماتی که در محیط مجازی انجام می‌شود، مانیتور کنید. مانیتورینگ سرور vCenter به تنهایی به شما امکان می دهد فعالیت های ذخیره سازی مجازی پایگاه داده و عوامل سرور مستقر شده را نظارت کنید. EventLog Analyzer گزارش‌های سرور vCenter را جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل، نظارت می‌کند و گزارش‌های بصری و خارج از جعبه ایجاد می‌کند که اطلاعاتی را در مورد استفاده کلی از منابع، کنترل دسترسی به و از هر ماشین مجازی، پیکربندی ماشین مجازی و تغییرات مجوز ارائه می‌دهد.

Windows event log auditing

اکثر مقالات در مورد بهترین شیوه های امنیت فناوری اطلاعات یک توصیه مشترک دارند: سازمان ها باید داده های گزارش خود را به صورت دوره ای بررسی کنند. این امر به‌ویژه برای گزارش‌های حسابرسی ویندوز به دلیل اطلاعات امنیتی ارزشمندی که در آنها وجود دارد، صادق است. علاوه بر تقویت امنیت، بررسی دوره‌ای گزارش بخشی ضروری از رعایت الزامات انطباق است.

سازمان های متعددی از مزیت تشخیص به موقع ناهنجاری های شبکه با استفاده از گزارش های حسابرسی ویندوز برخوردار بوده اند. این کار معمولاً با جمع آوری، تجزیه و ممیزی گزارش های رویداد جمع آوری شده در شبکه انجام می شود.

با این حال، یک شکایت رایج این است که کل فرآیند دست و پا گیر است، به همین دلیل است که شرکت ها شروع به استفاده از ابزارهای مدیریت گزارش کرده اند که می تواند بازرسی گزارش رویداد را خودکار کند.

 

Event Log Analyzer

 

یکی از این ابزارهای همه کاره مدیریت لاگ، Event Log Analyzer است که تمام ویژگی های مورد نیاز برای برآورده کردن نیازهای حسابرسی سازمان ها را دارد. ماژول‌های گزارش، هشدار و جستجوی Event Log Analyzer، بازرسی گزارش رویداد و مدیریت انطباق را ارائه می‌دهند.

 

استعلام قیمت لایسنس Event Log Analyzer

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). سپس نتیجه اطلاعات وارد شده را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/eventlog/

 

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

ویژگی لایسنس Event Log Analyzer متعبر ارائه شده :

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

– در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

– قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

– ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

– قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

– پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

– دسترسی به آرشیو محصول

 

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engine اینجا کلیک کنید

لایسنس Event Log Analyzer

 

 

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *