به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

لایسنس Firewall Analyzer

لایسنس Firewall Analyzer

معرفی نرم افزار

Firewall Analyzer یک نرم افزار مدیریت پیکربندی و تحلیل لاگ فاقد Agent است. این ابزار، گزارش‌های فایروال و پهنای باند را تجزیه و تحلیل می‌کند و اعلان‌های هشدار، گزارش‌های امنیتی را بصورت Real-Time تولید می‌کند. این راه حل، نرم افزار مستقل از فروشنده است و بیش از 50 فروشنده فایروال را پشتیبانی می کند. همچنین با ارائه گزارش‌های جامع در مورد رویدادهای امنیتی، مدیران را توانمند می‌سازد و به نوبه خود می‌توانند اقداماتی را برای کاهش امنیت انجام دهند.

نیاز به یک برنامه جامع تجزیه و تحلیل لاگ فایروال

استقرار ابزارهای امنیتی لازم (Firewall و سایر دستگاه های امنیتی) به تنهایی شبکه شما را ایمن نمی کنند، اما داده های امنیتی باید تجزیه و تحلیل شوند و اطلاعات امنیتی استخراج شده، گزارش یا هشدار داده شود تا از ایمن بودن شبکه اطمینان حاصل شود. بنابراین، تجزیه و تحلیل  لاگ Firewall و سایر دستگاههای امنیتی برای امنیت شبکه حیاتی می باشد. تجزیه و تحلیل گزارش‌های فایروال، اطلاعات زیادی را در مورد تلاش‌های تهدیدات امنیتی در لبه شبکه و ماهیت ترافیک Firewall را نشان می‌دهد.

فایروال تجزیه و تحلیل اطلاعات را ثبت می کند، اطلاعات بلادرنگ را در مورد تلاش های تهدید امنیتی به مدیران ارائه می دهد و به آنها اجازه می دهد تا به سرعت اقدامات اصلاحی را آغاز نمایند. نرم افزار فوق به شما امکان می دهد تا نیازهای پهنای باند خود را بر اساس استفاده از پهنای باند در فایروال ها برنامه ریزی کنید. نظارت بر گزارش فایروال نقش مهمی در ارزیابی ریسک کسب و کار دارد. تجزیه و تحلیل گزارش های ترافیک Firewall برای درک استفاده از شبکه و پهنای باند بسیار مهم است. Firewall Analyzer، یک ابزار نظارت بر فایروال، ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد که به جمع آوری، تجزیه و تحلیل و گزارش لاگ های فایروال کمک می کند.

Firewall Analyzer به عنوان نرم افزار مدیریت لاگ فایروال عمل می کند و از تجزیه و تحلیل لاگ های فایروال و لاگ های دستگاه امنیتی زیر پشتیبانی می کند:

– FortiGate

– Net Screen

– SonicWALL

– Check Point

– CyberGuard

– WatchGuard

– Microsoft ISA

– Cisco PIX Device

– Cisco ASA Device

– and many others

تشخیص خودکار فایروال

فقط فایروال را پیکربندی کنید تا لاگ ها را به Firewall Analyzer صادر کند. سپس فایروال ها به طور خودکار شناسایی می شوند و گزارش ها فوراً در این ابزار هوشمند، تجزیه و تحلیل می شوند. برای تمام فایروال هایی که از گزارش ها در قالب WELF پشتیبانی می کنند، این بهترین گزینه پیکربندی است.

گزارش های فایروال را وارد کنید

در مورد سرورهای پراکسی و فایروال‌های Squid که لاگ‌ها را با فرمت قابل قبولی صادر نمی‌کنند، می‌توانید گزارش‌های فایروال یا فایل‌های گزارش پراکسی را مستقیماً به Firewall Analyzer (نمایشگر گزارش فایروال) وارد کرده و گزارش‌های مرتبط را تولید کنید.

تنظیمات خاص ایست بازرسی

ManageEngine Firewall Analyzer به شما امکان می دهد سرورهای LEA را برای ایجاد اتصالات و بازیابی گزارش ها از فایروال های Check Point اضافه کنید. با استفاده از این تحلیلگر گزارش فایروال، می توانید هر تعداد سرور LEA را که می خواهید اضافه کنید و اتصالات احراز هویت شده یا احراز هویت نشده را برای دریافت گزارش های فایروال پیکربندی کنید.

سرور سیستم ثبت یکپارچه

Firewall Analyzer همراه با سرور syslog است که گزارش فایروال ها را در پورت‌های تعریف شده دریافت می نماید. شما می توانید پورت های بیشتری را به این سرور syslog اضافه کنید تا لاگ ها را از فایروال های مختلف جمع آوری نماید. سرور syslog بخشی از Firewall Analyzer است و نیازی به نصب جداگانه ندارد.

Export Import گزارش و پروفایل های هشدار

این راه حل، ذخیره گزارش و پروفایل های هشدار را آسان می کند. می توانید پروفایل ها را صادر و ذخیره کنید. برای بازیابی نمایه ها می توانید پروفایل ها را وارد کنید. این در مواقع اضطراری مفید است، مانند زمانی که سرور را به دستگاه دیگری منتقل می‌کنید، و غیره.

تجزیه و تحلیل Firewall

تجزیه و تحلیل فایروال را می توان به دو دسته تقسیم کرد. یکی از آنها رفتار فایروال است که در لاگ های امنیتی و رویدادها ثبت شده است. دیگری مدیریت فایروال است که در پیکربندی‌ها، سیاست‌ها و فایل‌های قوانین ثبت شده است.

 

Firewall Analyzer

 

گزارش های امنیتی و ترافیک را تجزیه و تحلیل کنید

تجزیه و تحلیل گزارش فایروال اطلاعات دقیقی در مورد تهدیدات امنیتی و رفتار ترافیک ارائه می دهد.  تجزیه و تحلیل عمیق گزارش‌های امنیتی فایروال اطلاعات حیاتی شبکه را در مورد تلاش‌ها و حملات نقض امنیت مانند ویروس‌ها، تروجان‌ها، انکار سرویس و غیره فراهم می‌کند. این تهدیدات امنیتی شبکه، خطری جدی برای منابع حیاتی شبکه ایجاد می‌کند. با استفاده از گزارش های امنیتی فایروال، مدیران امنیتی می توانند تجزیه و تحلیل گزارش امنیتی را انجام دهند، سناریوهای تهدید شبکه را مشاهده کنند و استراتژی خود را برای محافظت در برابر این تهدیدات برنامه ریزی کنند.

تجزیه و تحلیل گزارش ترافیک بینش ارزشمندی را در مورد استفاده از پهنای باند، استفاده از اینترنت کارکنان، وب سایت های پهنای باند فشرده و ترافیک مرتبط با رابط ارائه می دهد. با استفاده از گزارش‌های تحلیل ترافیک فایروال، مدیران شبکه باید استفاده از پهنای باند منصفانه را برای اهداف تجاری نظارت کنند و برای نیازهای ظرفیت پهنای باند آینده برنامه‌ریزی کنند. Firewall Analyzer به عنوان یک تحلیلگر گزارش فایروال با امکانات کامل عمل می‌کند، گزارش‌های تولید شده توسط فایروال‌ها را جمع‌آوری می‌کند و گزارش‌هایی تولید می‌کند که به مدیران امنیتی اجازه می‌دهد تا تجزیه و تحلیل گزارش فایروال را انجام دهند.

تنظیمات، سیاست ها و قوانین فایروال را تجزیه و تحلیل کنید

تجزیه و تحلیل پیکربندی فایروال اطلاعاتی را برای بهینه سازی عملکرد فایروال فراهم می کند. تجزیه و تحلیل، بینشی عمیق از خط مشی ها/قوانین را در مورد اینکه چقدر از قوانین استفاده می شود یا استفاده نمی شود ارائه می دهد. این اطلاعات می تواند توسط مدیران شبکه ​​برای اطلاع از کفایت قوانین، نیاز به یک قانون خاص، استفاده از قانون منجر به اجرای سیاست امنیتی، استفاده شود. با استفاده از گزارش‌های اسکن فایروال، مدیر می‌تواند تصمیم بگیرد که قوانین استفاده‌نشده را حذف کند، قوانینی را که نسبتاً استفاده می‌شوند ویرایش کند، و قوانین جدیدی را برای برآورده کردن الزامات خط‌مشی اضافه کند.

تجزیه و تحلیل پیکربندی فایروال اطلاعاتی در مورد پیکربندی نادرست، پیکربندی های غیربهینه و موارد دیگر ارائه می دهد. با این اطلاعات، مدیر می تواند تنظیمات را برای عملکرد بهینه فایروال تصحیح یا تنظیم کند. بنابراین، این ابزار تجزیه و تحلیل لاگ فایروال، نظارت بر پیکربندی مبتنی بر CLI را ارائه می‌کند و از پروتکل‌های Telnet، SSH و SCP برای تجزیه و تحلیل گزارش ترافیک و امنیت پشتیبانی می‌کند. ابزار Firewall Analyzer همچنین به مدیران امنیتی کمک می کند تا تغییرات خط مشی را پیگیری کنند، عملکرد دیوار آتش را بهینه کنند و استانداردهای انطباق را رعایت کنند.

 

Firewall Analyzer

 

مزایای لایسنس Firewall Analyzer

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس Firewall Analyzer را با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). سپس نتیجه اطلاعات وارد شده را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/netflow/

 

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

ویژگی لایسنس Firewall Analyzer متعبر ارائه شده :

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

– در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

– قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

– ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

– قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

– پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

– دسترسی به آرشیو محصول

 

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engine اینجا کلیک کنید

لایسنس Firewall Analyzer

 

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *