به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
 •   
 • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
 • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

 •   
 • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
 • info@simiatadbir.com

لایسنس PAM360

لایسنس PAM360

معرفی نرم افزار

Privileged Access Mmanagement، زیرمجموعه‌ای از نرم افزارهی گروه مدیریت هویت و دسترسی (IAM)می باشد. این نرم افزار یک راهکار جامع جهت کنترل و نظارت بهتر بر روی سطح دسترسی ها  می باشد. از طریق نرم افزار PAM360 مدیریت ارشد تصمیم می‌گیرد چه کسی می‌تواند به دارایی‌های حیاتی سازمان از قبیل رایانه یا یک سیستم اطلاعاتی، دسترسی ممتاز داشته باشد.،

راهکار فوق شامل ویژگی های زیر می باشد:

 • تعریف نقش های کاربر
 • اعطای امتیازات یا حقوق دسترسی مورد نیاز برای نقش های تعریف شده
 • توزیع اطلاعات کاربران و دسترسی آنها به کلیه دستگاه ها و سیستم هایی که حقوق دسترسی کاربر برای آنها تعریف شده است.
 • نظارت بر دسترسی های کاربران و تجزیه و تحلیل برای تشخیص رفتارهای مشکوک

هدف اصلی هر راه حل PAM این است که در درجه اول حساب‌های مدیریتی و ادمین را در یک محل امن نگهداری نماید. بنابراین استفاده از آن حساب‌ها محدود شده و در نتیجه خطر سرقت آن کاهش می‌ یابد. مدیران فقط از طریق سیستم PAM زمانی می‌توانند به اطلاعات کاربری خود دسترسی داشته باشند، که مجاز بوده و دسترسی آنها به سیستم تعریف شده باشد. پس از بررسی مجدد اعتبار دسترسی، نام کاربری مجدداً ریست می‌شود و برای دسترسی بعدی، مدیران ملزم به استفاده از PAM می باشند.

به طور کلی، سیستم PAM تمام دسترسی های مدیریتی و ادمینی را از یک نقطه واحد بررسی نموده و این امکان، منجر به سطح بالایی از امنیت می گردد، بدین ترتیب که چه کسی به چه چیزی دسترسی داشته و همه دسترسی ها را ثبت نموده و برفعالیت های مشکوک نظارت می نماید.

مزایای Manage Engine PAM360

 • Enterprise credential vault
 • Secure Remote Access
 • Just-in-time privilege elevation
 • Privileged session monitoring
 • Privileged user behavior analytics
 • Context-aware event correlation
 • Audit and compliance
 • Comprehensive reporting
 • Devops protection
 • Ticketing system integration
 • SSh key management
 • Application credential security
 • SSL Certificate management

 

ویژگیهای Manage Engine PAM360

راه حل کامل برای امنیت سطح دسترسی

Manage Engine PAM360 یک راهکارجامع  امنیتی جهت دسترسی های ادمینی به سامانه ها . سرورها می باشد که بر تنظیم دسترسی ها از یک کنسول مرکزی و افزایش ارتباط دسترسی های ادمینی با سایر قسمتهای IT تمرکز دارد. نکات برجسته سازمانی PAM360 شامل موارد زیر است:

محدود سازی دسترسی راهبران ارشد سیستم

به منظور جلوگیری از خطای انسانی برای راهبران با سطوح دسترسی بالا و یا جهت جلوگیری از خرابکاری و فعالیت های مخرب عمدی که ممکن است  توسط نیروی انسانی ناراضی و یا نفوذی در سازمان صورت پذیرد، می توان با اعمال محدودیت در سطوح دسترسی بالا (ادمین) و همچنین جلوگیری از اجرای برخی دستورات مخرب و بدون استفاده از سمت راهبران ارشد، از این امر جلو گیری نمود .

احراز هویت یکپارچه Single Sign on (SS0)

با استفاده از احراز هویت یکپارچه، حفظ و نگهداری کلمات عبورمختلف آسان و تغییر دوره ای آنها وقت و انرژی راهبران سیستم را صرف نخواهد کرد. کلمات عبور بر روی یک بستر امن تبادل و تمامی منابع قابل دسترس با کمترین زمان در اختیار مدیران و راهبران سیستمها قرار خواهد گرفت.

دسترسی ریموت

به کاربران با سطح دسترسی ادمین اجازه می دهد مستقیما با استفاده از خاصیت ریموت به سرور ها و بدون برنامه های کمیک از طریق اتصالات رمزنگاری ، ارتباطات بر قرار گردد

Enterprise credential vault

شبکه ها و دارایی های مهم را اسکن نموده تا به طور خودکار دسترسی سطح بالا را بر وی آنها توزیع نماید. مدیریت متمرکز براساس رمزگذاری 256-AES و مجوزهای دسترسی مبتنی برنقش کاربر را ارائه می دهد.

Context-aware event correlation

جهت دسترسی و یا عدم دسترسی به بخشی هایی از سیستم عامل با یک سطح کاربری در سیستم عامل، پایگاه های داده، تجهیزات امنیتی و شبکه ، نرم افزار PAM360 قادر خواهد بود تا با حداقل سطح دسترسی، بیشترین کارآیی و امنیت را برای مدیران، راهبران و پیمانکاران سازمان فراهم آورده و مانع از بروز اختلال در سایر سرویسها و برنامه های کاربردی مورد استفاده سازمان گردد.

 

Privileged session monitoring

نرم افزار PAM360 تمام وقایع و رخدادهای مرتبط با عملیات دسترسی سطح بالا را ثبت نموده و آنها را به سرورهای SNMP خود جهت گزارشات داخلی، منتقل می نماید.

DevOps protection

با استفاده از کنسول مرکزی واحد، مدیران سیستم قادر به کنترل تمامی دسترسیها و امور اجرایی راهبران به صورت متمرکز خواهند بود.

مدیریت کلیدهای SSH – SSH Keys

استفاده از کلیدهای SSH جهت احراز هویت، از گذشته نگرانی مدیران سیستم بوده است. این کلیدهای رمزنگاری نیز همچون کلمات عبور، قابلیت آن را دارند تا با استفاده از آنها، زوج کلید صحیح را استخراج نموده و وارد  سیستم گردد. PAM360 ManageEngine با ایجاد لایه ای جهت کنترل دسترسی، از کلیدهای SSH نیز محافظت به عمل می آورد.

مشاهده لحظه ای ی رویدادها

استفاده از داشبوردهای Live نرم افزار فوق، مدیران سیستم را قادر خواهد ساخت تا با مانیتور کردن دسترسیهای فعال، دستورات اجرا شده را به صورت لحظه ای ی مورد بر رسی قرار دهند. دستورات پرخطر نیز شناسایی شده و به صورت لحظه ای  قابل رویت خواهد بود. به منظور شخصی سازی صفحه داشبورد نیز امکاناتی فراهم دیده شده تا به راحتی داشبورد Live، در جهت نیاز سازمان قابل تغییر باشد.

 

لایسنس PAM360

 

مزایای لایسنس PAM360

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس PAM360 را با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). سپس نتیجه اطلاعات وارد شده را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/privileged-access-management/

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

ویژگی لایسنس PAM360 متعبر ارائه شده :

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

– در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

– قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

– ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

– قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

– پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

– دسترسی به آرشیو محصول

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engine اینجا کلیک کنید

 

 

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *