به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

لایسنس Asset Explorer

لایسنس Asset Explorer

معرفی نرم افزار

Manage Engine Asset Explorer نرم افزاری برای مدیریت دارایی ها می باشد. که به شما در مدیریت تمامی دارایی های IT و غیر IT کمک می کند.

این نرم افزار یک دید منفرد برای بررسی و مدیریت تمامی اموال برای شما ایجاد می کند. Manage Engine Asset Explorer یک نرم افزار مدیریت دارایی IT بر پایه وب (ITAM) است. که به شما در بررسی و مدیریت دارایی ها در شبکه خود از فاز طرح ریزی تا فاز اجرا ، کمک می کند.

این نرم افزار راه های مختلفی برای کشف تمامی دارایی ها در شبکه تان را برای شما فراهم می کند. شما می توانید اموال نرم افزار و سخت افزار خود ، لایسنس نرم افزارها و بررسی قراردادها و تقاضاهای خرید را به خوبی مدیریت و بررسی کنید.

 

لایسنس Asset Explorer

 

 مزایای Asset Explorer

– کشف و بررسی تمامی اموال IT شامل سخت افزار و نرم افزارها در یک مکان

– تصمیم گیری درست در مورد طرح ریزی و اجرا

– چرخه کامل مالکیت دارایی IT

– مدیریت تمامی دارایی های IT در چرخه حیات (در مدیریت پروژه چرخه حیات پروژه است که نمایانگر مراحل اصلی و قدم های عمده در اجرای پروژه از شروع تا پایان آن می باشد)

– استفاده بهتر از دارایی ها

– هزینه کل دارایی را می توان در دست داشت

مدیریت موجودی دارایی های IT

اولین و مهمترین قسمت مدیریت دارایی IT این است که بتوانید تمام دارایی های شبکه خود را اسکن و بر رسی نمایید. زمانی که همه دارایی ها کشف گردید، می توان به طور کارآمد آنها را کنترل و مدیریت نمود.

Asset Explore طیف گسترده ای از روشهای اسکن دارایی را در اختیار مدیران قرار می دهد تا مطمئن شوند که همه دارایی ها کشف و تحت مدیریت می باشد. همه دارایی های شبکه به طور گسترده در Asset Explorer به عنوان دارایی های IT، دارایی های غیر IT، اجزای دارای ی، نرم افزار و گروه ها دسته بندی می شوند.

مدیریت مجوز نرم افزار

Asset Explorer به درک انطباق مجوز نرم افزار و استفاده از نرم افزار غیر مجاز در سازمان کمک می کند تا برای جلوگیری از استفاده غیرقانونی و مشکلات مرتبط با آن ، به طور فعالانه عمل کند. همه انواع مجوزها مانند OEM، همزمان ، سازمانی ، رایگان ، حجم ، فردی را مدیریت می نماید. انواع مجوزهای Microsoft ، Adobe و Symantec به طور پیش فرض قرارداده شده است.

مدیریت دارایی نرم افزار

Asset Explorer شبکه را اسکن نموده و به طور خودکار تمام نرم افزارهای موجود در هر ایستگاه کاری را بررسی می نماید. مدیران به راحتی می توانند از طریق رعایت چک لیست مربوط به نرم افزارهای سازگار ، از انطباق نرم افزارها اطمینان حاصل نمایند.

مدیریت سفارش خرید

نرم افزار Asset Explorer، مدیریت مالی سازمان را برای شناسایی کاهش هزینه ها یاری نموده و همچنین به طور موثر قراردادها با فروشندگان مختلف را مدیریت می نماید. با نگهداری تاریخ انقضا قراردادها، هشدارها را برای تمدید بر رسی می کند. جهت تصمیم گیری آگاهانه، گزارش هایی دقیق مبتنی بر قراردادهایی مانند قرارداد با حداکثر هزینه و قراردادهای فروشندگان ارائه می دهد.

  مدیریت چرخه دارایی

Asset Explorer ، همه مراحل از خرید تا زمان اجرا را ثبت می نماید. این امر به مدیریت کلیه دارایی هایی که قرار است از طریق مدیریت سفارش، خرید گردد، یاری نموده و موجودی کامل سخت افزار و نرم افزار این دارایی ها را ردیابی نماید.

پایگاه داده مدیریت پیکربندی

مدیریت پیکربندی پایگاه داده CMDB به شما امکان می دهد تمام دارایی ها مانند نصب نرم افزار ، IT و خدمات تجاری ، افراد ، اسناد و غیره را در یک مخزن واحد ردیابی و مدیریت نمایید. برخلاف پایگاه داده دارایی ها که از مجموعه ای از دارایی ها تشکیل شده است، برای پشتیبانی از یک ساختار گسترده فناوری اطلاعات طراحی شده است که CMDB با داشتن نقشی اساسی در تحلیل تأثیر و تعیین علت ریشه ، به عنوان ابزاری موثر در تصمیم گیری عمل می نماید.

 

لایسنس Asset Explorer

 

مزایای لایسنس Asset Explorer

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس Asset Explorer  را با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). سپس نتیجه اطلاعات وارد شده را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/asset-explorer/

 

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

ویژگی لایسنس Asset Explorer متعبر ارائه شده :

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

– در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

– قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

– ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

– قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

– پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

– دسترسی به آرشیو محصول

 

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engien اینجا کلیک کنید

 

 

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *