به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

لایسنس Service Desk Plus

لایسنس Service Desk Plus 

معرفیService Desk Plus

نرم افزار Service Desk Plus ، یک نرم افزار ITIL قدرتمند در حوزه مدیریت IT می باشد و توسط شرکت ManageEngine ارائه شده است. نرم افزار Service Desk Plus یا نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات با الهام از استاندارد ITIL به شما کمک می کند تا تمامی کارهایی که در واحد  IT انجام می شود را ثبت، مدیریت و تحلیل کنید. کارشناسان IT می توانند کارهای مرتبط با Help Desk را به سادگی و با کارایی بالا و تنها در یک نرم افزار انجام دهند. خودکار سازی کارها، سفارشی سازی بدون کدنویسی و Integrate شدن با سایر ابزارها تنها برخی از نقاط قوت این نرم افزار پشتیبانی Help Desk می باشد. ارائه آسان خدمات به کاربران سازمان و همچنین ارتقاء توان فنی کارشناسان IT، یک امر بدیهی در نرم افزار Service Desk Plus  می‌باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ManageEngine ServiceDesk Plus

بانک اطلاعاتی مدیریت پیکربندی (CMDB)

بخش بانک اطلاعاتی مدیریت پیکربندی ابزار ServiceDesk Plus قدرت کنترل بیشتری را در مدیریت زیر ساخت فناوری اطلاعات سازمان در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از قابلیت های این ابزار می توانید رابطه میان اقلام پیکربندی موجود را مشخص و در نتیجه ایجاد تغییر و تحلیل تأثیر هر تغییر در کسب و کار را مورد ارزیابی قرار دهید.

نرم افزار Service Desk Plus کلیه اطلاعات مربوط به اقلام پیکربندی را به صورت متمرکز با جزئیاتی از قبیل ویژگی های هر یک و روابط موجود میان اقلام پیکربندی را نگهداری می کند تا شما توسط این اطلاعات بتوانید در دسترس بودن خدمات ارائه شده را تضمین نمایید.

با استفاده از ابزار بانک اطلاعاتی مدیریت پیکربندی موجود در ServiceDesk Plus، شما می توانید ریشه مشکل وقایع پیش آمده را مورد ارزیابی قرار دهید. از طرفی به علت وجود بانک اطلاعاتی مدیریت پیکربندی به صورت مصور در نرم افزار، می توانید روابط بین اقلام پیکربندی را به سادگی تشخیص و برای مشکلات ناشی از تغییرات احتمالی، از پیش برنامه ریزی کنید. علاوه بر این، کلیه فرآیند های مدیریت واقعه، مدیریت مشکل و مدیریت تغییر دارای یکپارچگی با بانک اطلاعاتی مدیریت پیکربندی می باشند.

پورتال کاربران

ساده ترین راهکار کاربران برای ارسال درخواست های خود بدون نیاز تماس های تلفنی و درخواست از طریق ایمیل، استفاده از پورتال کاربران می باشد. همچنین پورتال باعث کاهش ترافیک کاری افراد پیشخوان خدمات نیز می شود.

ابزار ServiceDesk Plus امکان ایجاد تیکت را با استفاده از تمپلیت های از پیش تعیین شده ساده ساخته است. در نتیجه مدت زمان کوتاهی برای ساخت تیکت نیاز می باشد و مدیر سیستم می تواند نیاز دسته بندی غیر خودکار تیکت ها را از طریق سیستم های اتوماسیون دسته بندی تیکت موجود در نرم افزار، مرتفع نماید.

با استفاده از پورتال، کاربران نهایی پشتیبانی می توانند وضعیت درخواست های خود را بدون نیاز به ارسال پست الکترونیکی و تنها از طریق پورتال دریافت نمایند. از طرفی کاربران می توانند بخش عمده ای از مشکلات خود را از طریق بخش پایگاه دانش مرتفع نمایند. در صورت وجود مشکل از پیش تعیین شده و یا مشکلی که باید به اطلاع کاربران و یا گروهی از کاربران رسانده شود، می توان از ویژگی اطلاعیه ها بهره مند شد و اطلاع رسانی متناسب را به کاربران انجام داد.

پایگاه دانش

با استفاده از پایگاه دانش می توانید پاسخ مشکلات عمومی مشتریان خود را، بدون نیاز به تماس با واحد پشتیبانی و از طریق پورتال در اختیار آنها قرار دهید. پایگاه دانش مبتنی بر وب نرم افزار ServiceDesk Plus، به مشتریان امکان می دهد تا پاسخ سئوالات خود را در طبقه بندی های از پیش تعیین شده مشاهده نمایند. مشتری با استفاده از کلید واژه می تواند در راهکارهای ارائه شده جستجو نماید و در نهایت راهکارهایی که تعداد بازدید کننده بیشتری داشته اند را مورد استفاده قرار دهد. پایگاه دانش قابلیت مدیریت سطوح دسترسی را نیز دارا می باشد تا بتوانید اطلاعات حساس مربوط به پیشخوان خدمات را به این طریق در اختیار عموم قرار ندهید.

مدیریت وقایع

وقایع در اثر توقف و یا بروز مشکل در خدمات فناوری اطلاعات یا یک دارایی به وجود می آیند. وقایع از طرق ذیل ایجاد می شوند:

– فرآیند مدیریت رخداد

– صفحات وب

– تماس تلفنی

– پست الکترونیک

مدیریت وقایع در نرم افزار ServiceDesk Plus دارای ویژگی های ذیل می باشد:

– طبقه بندی وقایع

– اولویت بندی وقایع

– تشخیص واقعه

– ارجاع واقعه

– ترمیم و حل واقعه

– خاتمه واقعه

 

مدیریت مشکلات

با استفاده از فرآیند مدیریت مشکلات می توان آنها را ریشه یابی نمود و از بروز مجدد آنها جلوگیری کرد. مدیریت مشکلات در ابزار ServiceDesk Plus دارای ویژگی های ذیل می باشد:

– شناسایی مشکل

– ثبت مشکل

– طبقه بندی مشکل

– اولویت بندی مشکل

– تحقیق و تشخیص مشکل

– ارائه راهکار مشکل

– خاتمه مشکل

 

نرم افزار شناسایی دارایی

شناسایی دارایی های سازمان کلید اصلی فرآیند مدیریت دارایی می باشد. تنها زمانی می توانید کلیه دارایی های خود را مدیریت کنید که کلیه آنها شناسایی شوند. ابزار ServiceDesk Plus به شما امکان می دهد که دارایی های سازمان را اسکن، شناسایی، و تحت کنترل قرار دهید.
با استفاده از این نرم افزار شما تا شبکه خود را، بر اساس Domain و یا Workgroup، اسکن نمایید و کلیه دارایی ها را شناسایی نمایید.

علاوه بر اسکن از طریق Domain و یا Workgroup، می توانید اسکن را از طریق شبکه های مبتنی بر IP انجام دهید که شامل کلیه سخت افزارها از قبیل مک، لینوکس، پرینتر، سوئیچ، روتر، فایروال و … می باشد.

در صورتی که دارایی جدیدی به شبکه شما اضافه شود ، کافی است تنها آدرس IP همان دارایی را اسکن کنید و نیازی به اسکن کل شبکه به صورت مجدد وجود ندارد. با استفاده از ابزار می توانید کلیه دارایی های خود را حتی در صورتی که خارج از شبکه محلی و در دسترس شما باشند را اسکن کنید. کافی است برای این کار از نرم افزار Agent موجود در ابزار بهره مند شوید.

برای به روز رسانی بانک اطلاعاتی مدیریت پیکربندی، نیازی به اسکن دستی دارایی ها نمی باشد، کافی است اسکن را به صورت برنامه ریزی  در زمان های مشخص توسط ابزار انجام دهید.

انواع تغییراتی که در نرم افزار پشتیبانی شده اند عبارت است از:

– استاندارد

– فرعی

– اصلی و عمده

مدیریت تغییر

هدف اصلی فرآیند مدیریت تغییر، انجام تغییرات تأیید با ریسک قابل قبول می باشد.

فرآیند نرم افزار در حوزه مدیریت تغییر عبارت است از:

– آغاز درخواست تغییر

– تحلیل اثر تغییر

– برنامه اجراء تغییر

– برنامه بازگشت از اجراء

– ارائه چک لیست مربوط به تغییر

مزایای لایسنس Service Desk Plus

اگر دنبال لایسنس یکی از محصولات شرکت Manage Engine هستید، حتماً از ما هم استعلام بگیرید. مطمئن باشید که ارزش آن را خواهد داشت و پشیمان نمی شوید. ما  خرید لایسنس Service Desk Plus را با کمترین قیمت و بدون  دردسر تحریم ها  و با دقیق ترین مشاوره، در کوتاه ترین زمان ممکن میسرنمودیم. برای سایر نیازهای آتی تان حتما با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

کاربر محترم جهت اطلاع از قیمت محصول/ محصولات مورد نظر خود با مراجعه به صفحه تعیین نیازمندیها در آدرس رسمی شرکت Manage Engine مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید(آدرس ذیل)(راهنمای استفاده از برنامه Manage Engine). سپس نتیجه اطلاعات وارد شده را در قالب فایل PDF دانلود و از طریق صفحه فرم درخواست لایسنس برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما براساس نیاز اعلام شده، قیمت لایسنس را برایتان ارسال می ­نمایند.

https://store.manageengine.com/service-desk/multi-language-store.html

 

برای درخواست لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید

 

ویژگی لایسنس Service Desk Plus متعبر ارائه شده :

– قیمت پایین لایسنس نسبت به شرکت ارائه دهنده آن

– لایسنس محصولات یک ساله می باشد.

– در صورت نیاز می توانید با قیمت اندکی اعتبار یک ساله را افزایش دهید.

– قابلیت عدم محدودیت در تعداد کاربر و دستگاه ها در شبکه های بزرگ (براساس درخواست مشتری)

– ارائه نسخه آزمایشی یک ماهه برای صحت سنجی

– قابلیت ارتقا نسخه های قبلی

– پشتیبانی یک ساله از لایسنس تحویلی به مشتری

– دسترسی به آرشیو محصول

 

مدیریت یک شبکه بزرگ به اندازه کافی دشوار هست. با انتخاب ابزار مناسب مدیریت شبکه ها را آسان کنیم.

برای مشاهده دیگر محصولات Manage Engien اینجا کلیک کنید

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *