به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

مدیریت منابع در EPM

مدیریت منابع

منابع را به طرز کارآمدی اداره کنید:
اکثر سازمان ها با چالش بکارگیری موثر منابع دست و پنجه نرم می کنند, سهل انگاری در این مسئله به صرف هزینه بیشتر و تاخیر در پروژه منجر می شود.
راه حل جامع مدیریت پروژه به شما کمک می کند تا ارزیابی هائی را که در بکارگیری موثر منابع روزانه و برنامه ریزی در سازمان کاربرد دارد به دقت انجام دهید. بنابراین شما فرصت و امکان بهینه سازی فرآیند اجرای پروژه را در پروژه های با اولویت بالا خواهید داشت.

منابع از ارکان اصلی و تعیین‌کننده زمان و هزینه هر پروژه‌ است. منابع موجود در پروژه‌ها شامل نیروی انسانی، تجهیزات و مواد اولیه‌ای هستند.جهت تکمیل فعالیت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در ماکروسافت پراجکت پیش از تخصیص منابع به یک فعالیت خاص، باید ابتدا در مخزن منابع سازمان تعریف، سپس به فعالیتهای مورد نظر تخصیص داد. در مخزن منابع  اطلاعات کامل و جامعی درخصوص نیروی انسانی، ماشین‌آلات، مواد اولیه و مصالح موجود است که برای تکمیل این اطلاعات می بایست، بسته به نیاز سازمان، از فیلدهای سفارشی جهت ثبت اطلاعات تکمیلی استفاده کرد.

شرکت های پروژه محور

در شرکت های پروژه محور که نیروی انسانی یکی از ارکان اصلی آن است. داشتن اطلاعات کامل از منابع بسیار کارا خواهد بود.

با استفاده از سیستم می‌توان منابع سازمان را بین پروژه‌های مختلف به اشتراک گذاشت.  با توجه به قابلیت نمایش ظرفیت‌های خالی منابع در سیستم، امکان مدیریت بهینه آنان را فراهم کرد.

همچنین می توان از قابلیتهای مرکز منابع سازمانی تخصیص بیش از اندازه فعالیت به منابع را با استفاده از گراف‌های موجود مشاهده و جهت تسطیح آنان اقدام کرد.

مدیریت منابع

 

برای مشاهده آموزشEPM اینجا کلیک کنید

 

 

 

مشاهده روزنامه رسمی شرکت سیمیا تدبیر آرین

 

 

 

برچسب ها :
محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *