به وب سایت سیمیا تدبیر خوش آمدید
  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

اطلاعات تماس

  •   
  • خیابان انقلاب، خیابان بهار، برج بهار طبقه 9 واحد 735
  • info@simiatadbir.com

ویژگی های جدیدی در مایکروسافت پراجکت 2016

ویژگی های جدیدی در MSP2016

(Resource Engagements)

یک چالش همیشگی برای مدیران اطمینان از مجهز بودن پروژه به نیروی انسانی به تعداد مورد نیاز بوده است. حال به وسیله پراجکت سرور 2016 امکان تقاضای سیستماتیک برای منبع مورد نیازوجود دارد. و پس از تصویب ، آن منبع را قفل کنید تا تضمینی برای دردسترس بودن آن باشد.

ویژگی های جدید مایکروسافت پراجکت

به وسیله ایجاد یک تعامل و ارسال آن برای تصویب، جریان کار بسیار ساده میشود و مدیر منبع میتواند براحتی درخواست را بپذیرد یا رد کند. 

ویژگی های جدید مایکروسافت پراجکت 2016

مدیر پروژه همیشه میتواند یک دیدگاه کلی از وضعیت درخواست ها در Project Professional 2016 یا Project Pro for Office 365 داشته باشد. هر زمان یک منبع قفل می شود زمانیکه مدیران پروژه های دیگر سعی بر تخصیص دوباره یک منبع داشته باشند به آنها اخطار می دهد.

کار با مدیر منابع در مایکروسافت پراجکت 2016 The resource manager experience

یکی دیگر از ویژگی های جدیدی در MSP2016 مدیر منابع (یا مدیر خط ) یک مدیر منابع انسانی است که ممکن است مایل به استفاده از تمام Project client ها نباشد. در حال حاضر پراجکت آنلاین بخشی را برای دیدن ، پذیرفتن یا رد کردن تمام قرار دادهای پیشنهادی منابع دارد تا مدیر منابع بتواند با مدیر پروژه همکاری داشته باشد. به علاوه نمای جدید منابع به مدیر پروژه این امکان را می دهد تا در یک نگاه کوتاه ظرفیت بکار گرفته شده را بفهمد. 

ویژگی های جدید مایکروسافت پراجکت 2016

 

Resource Capacity heat maps

یک نیاز استراتژیک برای هر شرکت این است که منابع بخوبی و بطور موثر کار می کند. پراجکت 2016،  Capacity heat map ها و مجموعه ای از گزارش های بصری کاملا جدیدی را معرفی کرده است تا قابلیت تجسم منابع مورد استفاده را در یک نگاه فراهم آورد . اضافه یا کم بودن منابع هر دو میتوانند مشکل ساز باشند و هر دو میتوانند به وسیله¬ی heat Map های جدید به سرعت شناسایی شوند .

ویژگی های جدید مایکروسافت پراجکت 2016

بهبود تایم لاین در مایکروسافت پراجکت ( Timelines )

برقراری ارتباط با برنامه ی زمانبندی پروژه بخش مهمی از کار هر مدیر پروژه است. اما برای بسیاری از مخاطبان ، گانت چارت راه مناسبی برای تجسم برنامه زمانبندی نیست. تایم لاین بهترین راه برای برقراری ارتباط با چگونگی چرخه عمر یک پروژه است.

با در نظر داشتن این موضوع یک ویژگی جدید بر روی تایم لاین پیاده سازی شده، که شامل چند تایم لاین، هر کدام با تاریخ شروع و پایان متفاوت است.
که مجموعه ای از تسک ها و مایل استون هایی که توسط کاربر تعریف شده است را نمایش میدهد.

ویژگی های جدید مایکروسافت پراجکت 2016

چند ویژگی بسیار مهم تایم لاین جدید عبارتند از :

  • تاریخ شروع و پایان مستقل برای هر جدول زمانی
  • درگ اند دراپ بین جداول زمانی
  • ذخیره در پاورپوینت با قابلیت ویرایش

 

Tell Me

Tell me این کار را برای شما انجام می دهد. مهمتر از آن اینست  که دکمه مورد نظر را در اختیار شما قرار میدهد کافیست که تنها روی آن کلیک کنید که این خود یک صرفه جویی بزرگ در زمان است .

ویژگی های جدید مایکروسافت پراجکت 2016

 

Read/Write Office Add-ins

مایکروسافت و شرکای آن میتوانند به آسانی و به طور مداوم ویژگی های جدید را به شما ارائه دهند و شما میتوانید پروژه را به سلیقه ی خود تغییر دهید. شما میتوانید Office Add-in های جدید را در Office store دانلود کنید. اکنون با انتشار پراجکت 2016 دسترسی کامل خواندن/نوشتن Office Add-in  ها برای پروژه ی شما وجود دارد و برنامه های افزودنی جدیدی را پربار تر از همیشه ارائه میدهد.

ویژگی های جدید مایکروسافت پراجکت 2016

نمایش فعالیت‌های فیلتر‌شده به صورت Highlight شده در مایکروسافت پراجکت

محسن جلالی منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *